Wyposażenie

Na jakim sprzęcie prowadzę imprezy.

Moje Wyposażenie

Zajmując się profesjonalnie obsługą muzyczną imprez między innymi jako Dj na wesele, bardzo dużą uwagę przykładam do sprzętu którym obsługuję imprezy. Musi on być najwyższej jakości, spełniać oczekiwania moje i moich klientów, a także być niezawodny i dostosowany do każdej imprezy. 

Obsługuję imprezy zarówno  na kilkanaście osób jak i na kilkaset osób. Dlatego posiadam różne zestawy nagłośnienia i kilka rodzajów oświetlenia, które stosuję w zależności od imprezy i miejsca w którym gram.  

Moja muzyka

Czy gram z legalnych źródeł?

Od kilkunastu lat jestem członkiem polskiej organizacji DJ Promotion, zajmującej się edukacją i promowaniem muzyki w miejscach publicznych poprzez serwisowanie muzyki profesjonalnym DJ’om. Dzięki temu mam dostęp do muzyki zarówno z lat poprzednich, jak i do najnowszych hitów, które dopiero co słyszycie w najpopularniejszych stacjach radiowych. 

Oferuję różne możliwości aranżacji

Różne stanowiska do wyboru

Staram się bardzo mocno wychodzić na przeciw zarówno weselnym jak i eventowym oczekiwaniom, odnośnie standardu stanowiska pracy. Będąc dj’em na weselach, często rozmawiając z Młodymi Parami, wiem jak ważna jest dla nich estetyka i dopasowanie do całego wesela przez ich usługodawców. Dlatego, moi klienci weselni bezpłatnie mogą wybierać między różnymi konfiguracjami stanowiska Dj’skiego. 

Mixowanie Kawałków w najlepszej jakości

Konsola Denon DJ Prime 4

  • Wbudowany dysk twardy z dostępem do tysięcy utworów
  • Streaming nagrań poprzez dostęp do TIDAL
  • Najwyższa jakość dźwięku
Klasyczne stanowisko Dj'a na wesele

Jak wygląda moje przykładowe
stanowisko weselne?

Standardowym zestawem oświetlenia, które używam na weselach jest tak zwana rampa. Znajdują się na niej 4 ruchome głowy na lampie wyładowczej, co które dają dużo mocniejszy, a zarazem subtelniejszy efekt od tych urządzeń opartych na słabej diodzie. Dodatkowo zamocowane są reflektory typu PAR, skierowane ku górze by stworzyć fajny klimat do zabawy, a nie zmienić koloru twarzy uczestników imprezy na filmie bądź zdjęciach, a tym bardziej, żeby nie oślepiały gości.    

Biorę odpowiedzialność za podłączenie sprzętu muzycznego

Nagłośnienie które oferuję w cenie

Standardowym zestawem nagłośnienia, bez problemu obsługuję wesela oraz imprezy na 200 osób. Jako Dj, a zarazem w pewnym stopniu akustyk, posiadam kilka zestawów nagłośnienia. Za każdym razem dostosowuję się indywidualnie do danej imprezy. Stosuję produkty zarówno profesjonalnych POLSKICH firm nagłośnieniowych jak Bayor Audio, POL Audio, ale także sprzęt światowych liderów branży nagłośnieniowej, gdzie za dodatkowe wsparcie sekcji basowej odpowiadają subwoofery RCF, a sercem nagłośnienia są końcówki mocy firmy Powersoft. 

Nowość w ofercie

STANOWISKO RETRO

Każdy organizator wesela czy też innej imprezy, chce żeby jego przyjęcie było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzięki nowemu stanowisku RETRO, które wprowadzamy jako opcję do naszej oferty, jeszcze bardziej jest to możliwe. Stanowisko to jest o tyle niepowtarzalne, że zostało wykonane całkowicie własnoręcznie przeze mnie oraz według mojego pomysłu.