Stoły okrągłe czy prostokątne ??

Bardzo wiele osób podczas organizacji swojego wesela ma nie lada problem z wyborem ustawienia stołów na swoim weselu. Spróbujmy spojrzeć na kilka aspektów z tym związanych.

Pierwszy dość często dużym problemem jest wybór czy stoły mają być okrągłe czy tradycyjne prostokątne. Wiele osób boi się ustawiania stołów okrągłych ponieważ boją się np reakcji rodziny. Według mnie stoły okrągłe na weselu są dość dobrym rozwiązaniem i już tłumaczę dlaczego. Organizując wesele, wypadało by, by Para Młoda chociaż przez chwilę porozmawiała ze swoimi gośćmi, jeśli nie ze wszystkimi to chociaż z ich jak największą ilością. Przy stole okrągłym zazwyczaj siedzi od 8 do nawet 12 osób, dzięki czemu Para Młoda korzystając z chwili przerwy w zabawie weselne, może od razu porozmawiać z całym stolikiem, czyli te 8-12 osób jest już „odhaczonych” z listy gości weselnych z którymi nowożeńcy chcieli by porozmawiać. Przy tradycyjnym ustawieniu stołów na weselu jesteśmy w stanie porozmawiać z maksymalnie 4-6 osobami, bo kolejni weselnicy siedzą już za daleko i nie słyszą o czym toczy się dyskusja. Często też uczestnicy wesela niejako wymuszają na nowożeńcach wypicie wspólnego kieliszka z nimi klasycznym hasłem „no z nami się nie napijecie…. ??” Jeżeli Młoda Para, daje się wciągnąć w tą grę, to przytaczając argument powyższy, lepiej dla zdrowotności jest się raz napić z 10-12 osobami niż 3 razy z 4 osobami…..

Plusem tradycyjnego ustawienia stołów na weselu, według mnie jest łatwiejsze rozmieszczenie gości. W każdej rodzinie jest inna sytuacja, ale też praktycznie w każdej rodzinie znajdziemy osoby które delikatnie mówiąc, nie pałają do siebie sympatią. Mając wesele na 50-60 osób łatwiej jest te osoby rozsadzić. Tym bardziej jeśli nie mamy w planach mieszania rodziny ze znajomymi przy stołach weselnych, a włosienie usadzanie wszystkich rodzinami. Wtedy to łatwiej jest osoby skonfliktowane ze sobą rozdzielić kimś neutralnym jak usadzenie ich przy jednym okrągłym stole.

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak rodzaj stołów wybrać na wesele, ale mam nadzieję, że tych klika podpowiedzi ułatwi wam podjęcie decyzji.

Profesjonalny sprzęt na wasze imprezy

Zaplecze techniczne którym dysponujemy

  • Dwa stanowiska DJ, klasyczne i w stylu Retro
  • Trzy komplety nagłośnienia dostosowane do wielkości imprezy oraz specyfiki sali
  • Ruchome głowy na lampie wyładowczej ze znakomitą optyką
  • Oświetlenie przeznaczone do dekoracji sali światłem
  • Kontroler Denon Prime 4
  • Fotobudka Klasyczna
  • Fotolusro
  • Fotobudka 360
  • Ciężki dym na pierwszy taniec
Zerknijcie na naszą Nowość w ofercie

FotoBudka 360 na Waszym Weselu

FotoBudka 360 jest to najnowsza atrakcja którą możemy wykorzystać zarówno na weselu, 18-stce czy imprezie firmowej. Świetnie sprawdza się również w reklamie,  gdy chcemy  zaprezentować dany produkt jak np suknie ślubne lub po prostu chcemy zrobić ciekawy klip z życzeniami od firmy dla naszych klientów. FotoBudka 360 jest specjalna platformą z obrotowym ramieniem, do którego zamocowany jest telefon. Dzięki aplikacji nagrywamy niepowtarzalne filmy, które w epoce social mediów błyskawicznie jesteśmy w stanie przekazać do tych osób z którymi chcemy się podzielić tym materiałem. 

Szybkie Filmy Które Nikogo Nie Nudzą

FotoBudka 360

Konsultacje Weselne

Macie problem z organizacją wesela ??

Jesteście na początku przygotowań weselnych ?? A może jest tyle rzeczy do wyboru, że nie wiecie na co się zdecydować ?? Od 2005r. uczestniczę w organizacji różnego rodzaju imprez. Z chęcią  podzielę się z Wami swoim doświadczeniem i postaram się podpowiedzieć w różnych kwestiach. Wszystkie Pary które zdecydują się na podpisanie ze mną umowy, mają zapewnione darmowe konsultacje weselne. 

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.