Różnica między naszą FotoBudką a FotoLustrem

Różnica między FotoBudką a FotoLustrem.

Na pierwszy rzut oka oczywiście widać różnice wizualne, fotobudka jest sporo mniejsza, ma też mniejszy ekran i w zasadzie wszędzie się zmieści. Fotolustro zajmuje odrobinę więcej miejsca, ale za to prezentuje się bardziej okazale i ekskluzywnie. Dodatkowo do naszego FotoLustra zakładamy złota ramę, żeby to wszystko miało jeszcze przyjemniejszy efekt.
We FotoBudce ekran ma 17”, a we FotoLustrze mamy odbicie 60” .

We FotoBudce obiektyw jest wystawiony na zewnątrz, żeby było widać gdzie kierować wzrok,
we FotoLustrze obiektyw jest niewidoczny, ale za to wokół niego, mamy ring led, żeby wiedzieć, gdzie mamy kierować wzrok.

Rożnica w oprogramowaniu. Zarówno we FotoBudce jak i FotoLustrze mamy dwa formaty zdjęć do wyboru, albo dwa paski 5×15 cm, albo jedną pocztówkę 10×15 cm. W jednym i drugim urządzeniu, odpalamy sesję w której zazwyczaj wykonujemy po 3 zdjęcia, ale właśnie tu zaczynają się pierwsze różnice w oprogramowaniu. FotoBudka zaczyna odliczać czas, robi zdjęcie, za chwilę kolejne, i tak aż wykona wszystkie. Podobnie jest we FotoLustrze, tylko że dodatkowo głos naszego lustra komentuje to jak wyglądacie i jak się bawicie.

Gdy wesoła sesja się zakończy, we FotoBudce potwierdzacie wydruk, a we FotoLustrze, możecie np. nałożyć jakieś emotikony na zdjęciu lub dodatkowo coś na nim napisać . Niewątpliwym atutem FotoLustra jest też to, że z automatu możemy dodrukować, do 5 odbitek. Co daje nam albo 5 pocztówek albo 10 pasków. We FotoBudce niestety nie mamy tej możliwości, a jest to bardzo fajne, zwłaszcza gdy robimy zdjęcie większa grupą i chcemy by każdy miał zdjęcie, plus jeszcze coś wkleił do księgi gości. We FotoBuce trzeba powtórzyć sesję.

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów gdzie prezentujemy jak wygląda nasza FotoBudka i nasze FotoLustro.