Różnica między naszą FotoBudką a FotoLustrem

Różnica między FotoBudką a FotoLustrem.

Na pierwszy rzut oka oczywiście widać różnice wizualne, fotobudka jest sporo mniejsza, ma też mniejszy ekran i w zasadzie wszędzie się zmieści. Fotolustro zajmuje odrobinę więcej miejsca, ale za to prezentuje się bardziej okazale i ekskluzywnie. Dodatkowo do naszego FotoLustra zakładamy złota ramę, żeby to wszystko miało jeszcze przyjemniejszy efekt. We FotoBudce ekran ma 17”, a we FotoLustrze mamy odbicie 60” .

We FotoBudce obiektyw jest wystawiony na zewnątrz, żeby było widać gdzie kierować wzrok, we FotoLustrze obiektyw jest niewidoczny, ale za to wokół niego, mamy ring led, żeby wiedzieć, gdzie mamy kierować wzrok.

Rożnica w oprogramowaniu. Zarówno we FotoBudce jak i FotoLustrze mamy dwa formaty zdjęć do wyboru, albo dwa paski 5×15 cm, albo jedną pocztówkę 10×15 cm. W jednym i drugim urządzeniu, odpalamy sesję w której zazwyczaj wykonujemy po 3 zdjęcia, ale właśnie tu zaczynają się pierwsze różnice w oprogramowaniu. FotoBudka zaczyna odliczać czas, robi zdjęcie, za chwilę kolejne, i tak aż wykona wszystkie. Podobnie jest we FotoLustrze, tylko że dodatkowo głos naszego lustra komentuje to jak wyglądacie i jak się bawicie.

Gdy wesoła sesja się zakończy, we FotoBudce potwierdzacie wydruk, a we FotoLustrze, możecie np. nałożyć jakieś emotikony na zdjęciu lub dodatkowo coś na nim napisać . Niewątpliwym atutem FotoLustra jest też to, że z automatu możemy dodrukować, do 5 odbitek. Co daje nam albo 5 pocztówek albo 10 pasków. We FotoBudce niestety nie mamy tej możliwości, a jest to bardzo fajne, zwłaszcza gdy robimy zdjęcie większa grupą i chcemy by każdy miał zdjęcie, plus jeszcze coś wkleił do księgi gości. We FotoBuce trzeba powtórzyć sesję.

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów gdzie prezentujemy jak wygląda nasza FotoBudka i nasze FotoLustro.

Profesjonalny sprzęt na wasze imprezy

Zaplecze techniczne którym dysponujemy

  • Dwa stanowiska DJ, klasyczne i w stylu Retro
  • Trzy komplety nagłośnienia dostosowane do wielkości imprezy oraz specyfiki sali
  • Ruchome głowy na lampie wyładowczej ze znakomitą optyką
  • Oświetlenie przeznaczone do dekoracji sali światłem
  • Kontroler Denon Prime 4
  • Fotobudka Klasyczna
  • Fotolusro
  • Fotobudka 360
  • Ciężki dym na pierwszy taniec
Zerknijcie na naszą Nowość w ofercie

FotoBudka 360 na Waszym Weselu

FotoBudka 360 jest to najnowsza atrakcja którą możemy wykorzystać zarówno na weselu, 18-stce czy imprezie firmowej. Świetnie sprawdza się również w reklamie,  gdy chcemy  zaprezentować dany produkt jak np suknie ślubne lub po prostu chcemy zrobić ciekawy klip z życzeniami od firmy dla naszych klientów. FotoBudka 360 jest specjalna platformą z obrotowym ramieniem, do którego zamocowany jest telefon. Dzięki aplikacji nagrywamy niepowtarzalne filmy, które w epoce social mediów błyskawicznie jesteśmy w stanie przekazać do tych osób z którymi chcemy się podzielić tym materiałem. 

Szybkie Filmy Które Nikogo Nie Nudzą

FotoBudka 360

Konsultacje Weselne

Macie problem z organizacją wesela ??

Jesteście na początku przygotowań weselnych ?? A może jest tyle rzeczy do wyboru, że nie wiecie na co się zdecydować ?? Od 2005r. uczestniczę w organizacji różnego rodzaju imprez. Z chęcią  podzielę się z Wami swoim doświadczeniem i postaram się podpowiedzieć w różnych kwestiach. Wszystkie Pary które zdecydują się na podpisanie ze mną umowy, mają zapewnione darmowe konsultacje weselne. 

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.