Kiedy zabrać się za planowanie wesela i rezerwacje usługodawców ??

Kiedy zabrać się za organizacje i planowanie wesela ??

Niestety na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Czasami udaję się wszystko zorganizować w pół roku, a czasem nasi wymarzeni usługodawcy maję terminy pozajmowane na 3 lata do przodu, ale są to też pewne skrajności.

Według mnie, najlepiej swoje wesele jest planować w okresie od 1 do 2 lat wcześniej. Wiadomo, że im prędzej się za to weźmiemy tym większe prawdopodobieństwo, że o ile macie swoich wymarzonych usługodawców weselnych, czy też swój wymarzony lokal na wesele, to uda się ich zarezerwować w planowanym przez was terminie. Moim zdaniem, nie ma też zbytnio co przesadzać ze zbyt wczesnym planowaniem wesela, z tego względu, że wielu usługodawców, może nie być w stanie podać dokładnej oferty cenowej na 3 albo 4 lata do przodu i trudniej jest oszacować budżet na wesele. Jest to spowodowane wieloma czynniki, począwszy od kosztów prowadzenia działalności przez usługodawców, które z roku na rok są nieproporcjonalnie wyższe, jak i zakup samych materiałów czy produktów potrzebnych do przygotowania wesela. Dlatego jeżeli decyzja o weselu zapadła, warto kuć żelazo puki gorące i specjalnie nie zwlekać z podpisywaniem umów ze swoimi ślubnymi usługodawcami. Czasem tydzień albo dwa zwłoki, potrafią sprawić, że termin w lokalu czy też u naszego kamerzysty lub dj’a jest już zajęty. Często zdarzają się też sytuacje, gdzie dany termin jest bardzo mocno oblegany ze względu na jakąś powtarzalność daty jak 08.08.2018, żeby co niektórym było łatwiej zapamiętać 😉 Jeżeli zależy nam na weselu w danym lokalu czy przy obsłudze danego kamerzysty bądź dj’a , warto sprawdzić najbliższe wolne terminy. Może okazać się że właśnie 08.08.2018 będzie niedostępny ale bez problemu zrobicie swoje wesele przy wymarzonej obsłudze 07.08.2018, bo chyba warto zrezygnować z „wymarzonej daty” którą zapamiętacie i tak tylko Wy, na rzecz łatwiejszego zorganizowania swoich usługodawców weselnych 😉

Profesjonalny sprzęt na wasze imprezy

Zaplecze techniczne którym dysponujemy

  • Dwa stanowiska DJ, klasyczne i w stylu Retro
  • Trzy komplety nagłośnienia dostosowane do wielkości imprezy oraz specyfiki sali
  • Ruchome głowy na lampie wyładowczej ze znakomitą optyką
  • Oświetlenie przeznaczone do dekoracji sali światłem
  • Kontroler Denon Prime 4
  • Fotobudka Klasyczna
  • Fotolusro
  • Fotobudka 360
  • Ciężki dym na pierwszy taniec
Zerknijcie na naszą Nowość w ofercie

FotoBudka 360 na Waszym Weselu

FotoBudka 360 jest to najnowsza atrakcja którą możemy wykorzystać zarówno na weselu, 18-stce czy imprezie firmowej. Świetnie sprawdza się również w reklamie,  gdy chcemy  zaprezentować dany produkt jak np suknie ślubne lub po prostu chcemy zrobić ciekawy klip z życzeniami od firmy dla naszych klientów. FotoBudka 360 jest specjalna platformą z obrotowym ramieniem, do którego zamocowany jest telefon. Dzięki aplikacji nagrywamy niepowtarzalne filmy, które w epoce social mediów błyskawicznie jesteśmy w stanie przekazać do tych osób z którymi chcemy się podzielić tym materiałem. 

Szybkie Filmy Które Nikogo Nie Nudzą

FotoBudka 360

Konsultacje Weselne

Macie problem z organizacją wesela ??

Jesteście na początku przygotowań weselnych ?? A może jest tyle rzeczy do wyboru, że nie wiecie na co się zdecydować ?? Od 2005r. uczestniczę w organizacji różnego rodzaju imprez. Z chęcią  podzielę się z Wami swoim doświadczeniem i postaram się podpowiedzieć w różnych kwestiach. Wszystkie Pary które zdecydują się na podpisanie ze mną umowy, mają zapewnione darmowe konsultacje weselne. 

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.