Hotel Barczyzna Medical SPA | Zarówno na wesela jak i Event Firmowy niedaleko Poznania |

Często podczas spotkania z Parą Młodą doradzam i podpowiadam w doborze sali weselnej. Jest to tak naprawdę zawsze osobny ważny temat który wspólnie omawiamy. W związku z tym iż prawie w każdym powiecie czy gminie jest często tylko kilka dobrych sal weselnych – postanowiłem je powoli opisać dla Państwa i pomóc w odpowiednim doborze dla swojego wesela. Żeby zachować pewien porządek sale będą analizowane pod kątem takich elementów jak: 
 • ilość sal w danym obiekcie oraz ich wielkość
 • jedzenie
 • ogród
 • nocleg
 • ogólna opinia

Na przestrzeni kilkunastu lat prowadzenia imprez jako Dj, wodzirej wielokrotnie miałem okazję gościć w  Hotel Barczyzna Medical SPA. Mój pierwszy kontakt z tym miejscem pamiętam do dziś, jak mijając główne wejście do hotelu, zobaczyłem naprawdę bogaty i ekskluzywny wystój. Po czym miła i jakże przyjazna obsługa mnie powitał i pokierowała dalej

W Hotelu Barczyzna mamy dwie główne sale konferencyjne, gdzie na większej może bawić się podczas tańca około 130 osób, na mniejszej około 90 osób. Jeżeli chcemy zorganizować tylko konferencję tych osób wejdzie zdecydowanie więcej. Pod kątem konferencji sale są wyposażone bardzo dobrze, posiadają swoje rzutniki, ekrany oraz dedykowane nagłośnienie. W Hotelu Barczyzna możemy zorganizować również imprezy na sali klubowej lub restauracyjnej. Świetnie się nadaje do zorganizowania imprez nie tylko dla mieszkańców, Poznania, Nekli czy Wrześni ale dla ludzi z całej Polski ze wglądu na dużą bazę noclegową. 

Jedzenie jest wyjątkowe. Wszystkich poszukiwaczy nowych i niepowtarzalnych smaków mogę zapewnić, że się nie zawiodą. Wiele „znanych” nam potraw jest przygotowanych w taki sposób, że odkrywamy ich smak na nowo. Dodatkowo, fantazje szefa kuchni potrafią zgotować prawdziwą ucztę dla podniebienia.  

Bliskość lasu i dużo miejsca do odpoczynku. Hotel Barczyzna znajduje się w miejscowości Barczyzna czyli pomiędzy Poznaniem, Środą Wielkopolską, Słupcą i Gnieznem, a w bardzo bliskiej odległości od Nekli czy Wrześni. Barczyzna jako miejscowość jest bardzo malownicza i w dużej części porastają ją lasy. Teren dookoła Hotelu jest bardzo przestronny i obszerny.  

Ogromny Hotel w którym prawdopodobnie zmieszczą się wszyscy Wasi goście. Nie ma znaczenia czy organizujemy imprezę firmową czy Wesele. Z każdej, nawet najlepszej imprezy kiedyś trzeba wrócić. Można to zrobić zaraz po imprezie, bądź przespać się i odpocząć, wracając kolejnego dnia. W Hotelu Barczyzna mamy taką możliwość co jest bardzo cennym atutem przy organizowaniu tam imprezy. Tak jak wspomniałem, niekoniecznie musimy być z Poznania, Gniezna, Wrześni, Nekli czy Słupcy, a być może właśnie z Bydgoszczy czy Inowrocławia lub jeszcze innego zakątku Polski wyprawić tam swoją uroczystość. 

Podsumowanie: 

Plusy zorganizowania wesela w Hotelu Barczyzna :
 1. Kilka sal do wyboru dla zorganizowania imprezy
 2. Duży parking przed Hotelem
 3. Bliskość lasu i natury
 4. Wyjątkowe jedzenie
 5. Sympatyczna i pomocna obsługa
 6. Lokal w pełni klimatyzowany
 7. Ogromny Hotel
 8. Możliwość wypoczynku w SPA i rozerwania się na Sali klubowej z bilardem i kręglami. 
Minusy zorganizowania wesela w Hotelu Barczyzna :
 1. Możliwość napotkania innych gości hotelowych podczas własnego przyjęcia – nie jesteśmy sami w obiekcie, chyba że wynajmiemy go całego

 

Moim zdaniem Hotel Barczyzna Medical SPA warto brać pod uwagę organizując zarówno wesele jak i imprezę firmową. Duża baza noclegowa, ponadprzeciętne jedzenie oraz bliskość takich miast jak Poznań, Gniezno, Nekla, Września czy Słupca czynią Hotel Barczyzna bardzo ciekawą alternatywą. Warto odwiedzić. 

 

Linki do obiektu: 

http://www.kawiary.pl/

https://www.facebook.com/kawiary

 

Czy zdecydowaliście się i wybraliście Dj-a na swoje wesele? Możecie sprawdzić jak się bawią moi goście i moje rekomendacje. Zapraszam do zapytań w sprawie wolnych terminów : )