Gdzie oferuję swoje usługi i jak rozliczam dojazd w dalsze miejsca.

Choć głównym obszarem mojej działalności są województwa Wielkopolskie i Kujawsko-pomorskie

nie unikam też wyjazdów poza granice tych województw i ten artykuł mam nadzieję, że przybliży Wam trochę o zakresie miejscowości w których grywam i w jaki sposób jest to rozliczane.

Jak wspomniałem moja firma znajduję się w Jankowie Dolnym czyli praktycznie jest to pierwsza miejscowość obok Gniezna. Najwięcej imprez obsługuje zatem właśnie w Gnieźnie i wszystkich pobliskich miastach ościenny województwa Wielkopolskiego jak Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Poznań czy Luboń. Ale też szczęśliwie bardzo blisko mam granicę z województwem Kujawsko-pomorskim. Bardzo często możecie spotkać mnie jako Dj’a, jak odwiedzam Mogilno, Strzelno, Kruszwicę, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy. To są oczywiście miejscowości w których gram najczęściej, z racji pewnego „zasięgu” który każdy Dj stara się sobie wytworzyć. Bardzo cieszę się, że coraz częściej zdarza mi się grywać też w takich miastach jak Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Z roku na rok imprez w tych miastach mam coraz więcej, co niekoniecznie musi podobać się lokalnej konkurencji 😉
Niestraszne też są dla mnie wyjazdy po 200 czy 300 km od Gniezna, bo zdarzało się już zagrać chociażby w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim niedaleko Kołobrzegu. grałem też w Skansenie Wsi Mazowieckie w Sierpcu gdzie kręcono takie filmy jak Ogniem i Mieczem, czy Pana Tadeusza, a także bardzo przez mnie lubianym województwie dolnośląskim gdzie grałem między innymi w Głogowie, Wrocławiu czy Oławie.
Jak zatem rozliczany jest dojazd ?? Standardowo przyjmuję, że do 50km od Gniezna dojazd jest w cenie, każde kolejne „kilometry” ustalane są już indywidualnie. Niestety nie ma stałej stawki, tylko wszystko zależy od zakresu usługi lub usług, czyli czy klient dodatkowo decyduje się na Fotobudkę, bądź Fotolustro, cięzki dym – taniec w chmurach czy dekoracje sali światłem. Z im większej ilości usług klient chciałby skorzystać i możliwy jest dojazd jednym autem, tym cena za dojazd liczona jest korzystniej, tzn praktycznie za koszty paliwa. Wpływ na cenę dojazdu ma też to czy impreza jest jednodniowa, jak np. samo wesele, czy dwudniowa jak wesele z poprawinami. Jeżeli na dwudniowej imprezie jest zapewniony nocleg, a miejsce poprawin jest w tym samym lokalu, a sprzętu z niego nie trzeba po weselu chować i na poprawiny rozkładać jeszcze raz, cena za dojazd liczona jest tylko jednorazowo.