Gdzie oferuję swoje usługi i jak rozliczam dojazd w dalsze miejsca.

Choć głównym obszarem mojej działalności są województwa Wielkopolskie i Kujawsko-pomorskie nie unikam też wyjazdów poza granice tych województw i ten artykuł mam nadzieję, że przybliży Wam trochę o zakresie miejscowości w których grywam i w jaki sposób jest to rozliczane.

Jak wspomniałem moja firma znajduję się w Jankowie Dolnym czyli praktycznie jest to pierwsza miejscowość obok Gniezna. Najwięcej imprez obsługuje zatem właśnie w Gnieźnie i wszystkich pobliskich miastach ościenny województwa Wielkopolskiego jak Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Poznań czy Luboń. Ale też szczęśliwie bardzo blisko mam granicę z województwem Kujawsko-pomorskim. Bardzo często możecie spotkać mnie jako Dj’a, jak odwiedzam Mogilno, Strzelno, Kruszwicę, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy. To są oczywiście miejscowości w których gram najczęściej, z racji pewnego „zasięgu” który każdy Dj stara się sobie wytworzyć. Bardzo cieszę się, że coraz częściej zdarza mi się grywać też w takich miastach jak Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Z roku na rok imprez w tych miastach mam coraz więcej, co niekoniecznie musi podobać się lokalnej konkurencji 😉

Niestraszne też są dla mnie wyjazdy po 200 czy 300 km od Gniezna, bo zdarzało się już zagrać chociażby w Rymaniu w województwie zachodniopomorskim niedaleko Kołobrzegu. grałem też w Skansenie Wsi Mazowieckie w Sierpcu gdzie kręcono takie filmy jak Ogniem i Mieczem, czy Pana Tadeusza, a także bardzo przez mnie lubianym województwie dolnośląskim gdzie grałem między innymi w Głogowie, Wrocławiu czy Oławie.

Jak zatem rozliczany jest dojazd ?? Standardowo przyjmuję, że do 50km od Gniezna dojazd jest w cenie, każde kolejne „kilometry” ustalane są już indywidualnie.  Niestety nie ma stałej stawki, tylko wszystko zależy od zakresu usługi lub usług, czyli czy klient dodatkowo decyduje się na Fotobudkę, bądź Fotolustro, cięzki dym – taniec w chmurach czy dekoracje sali światłem. Z im większej ilości usług klient chciałby skorzystać i możliwy jest dojazd jednym autem, tym cena za dojazd liczona jest korzystniej, tzn praktycznie za koszty paliwa. Wpływ na cenę dojazdu ma też to czy impreza jest jednodniowa, jak np. samo wesele, czy dwudniowa jak wesele z poprawinami. Jeżeli na dwudniowej imprezie jest zapewniony nocleg, a miejsce poprawin jest w tym samym lokalu, a sprzętu z niego nie trzeba po weselu chować i na poprawiny rozkładać jeszcze raz, cena za dojazd liczona jest tylko jednorazowo.

Profesjonalny sprzęt na wasze imprezy

Zaplecze techniczne którym dysponujemy

  • Dwa stanowiska DJ, klasyczne i w stylu Retro
  • Trzy komplety nagłośnienia dostosowane do wielkości imprezy oraz specyfiki sali
  • Ruchome głowy na lampie wyładowczej ze znakomitą optyką
  • Oświetlenie przeznaczone do dekoracji sali światłem
  • Kontroler Denon Prime 4
  • Fotobudka Klasyczna
  • Fotolusro
  • Fotobudka 360
  • Ciężki dym na pierwszy taniec
Zerknijcie na naszą Nowość w ofercie

FotoBudka 360 na Waszym Weselu

FotoBudka 360 jest to najnowsza atrakcja którą możemy wykorzystać zarówno na weselu, 18-stce czy imprezie firmowej. Świetnie sprawdza się również w reklamie,  gdy chcemy  zaprezentować dany produkt jak np suknie ślubne lub po prostu chcemy zrobić ciekawy klip z życzeniami od firmy dla naszych klientów. FotoBudka 360 jest specjalna platformą z obrotowym ramieniem, do którego zamocowany jest telefon. Dzięki aplikacji nagrywamy niepowtarzalne filmy, które w epoce social mediów błyskawicznie jesteśmy w stanie przekazać do tych osób z którymi chcemy się podzielić tym materiałem. 

Szybkie Filmy Które Nikogo Nie Nudzą

FotoBudka 360

Konsultacje Weselne

Macie problem z organizacją wesela ??

Jesteście na początku przygotowań weselnych ?? A może jest tyle rzeczy do wyboru, że nie wiecie na co się zdecydować ?? Od 2005r. uczestniczę w organizacji różnego rodzaju imprez. Z chęcią  podzielę się z Wami swoim doświadczeniem i postaram się podpowiedzieć w różnych kwestiach. Wszystkie Pary które zdecydują się na podpisanie ze mną umowy, mają zapewnione darmowe konsultacje weselne. 

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.