FotoBudka

Fotobudka na imprezę

Czym jest FotoBudka ??

FotoBudka jest urządzeniem które robi zdjęcia i po chwili je drukuje. Jest to niesamowita atrakcja dla uczestników imprezy w każdym wieku. Dzięki temu, że w zestawie razem z urządzeniem jest komplet gadżetów, w które goście mogą się przebierać, zdjęcia wychodzą niepowtarzalne. Asystent który obsługuje urządzenie, podaje gościom gadżety oraz podpowiada, gdzie mają kierować wzrok, tak by zdjęcia dobrze wyglądały. W standardzie oferujemy pakiety jedno, dwu i trzy godzinne, a koszt tych pakietów znajdziecie w cenniku. 

Atrakcja na każdą okazję

Co wchodzi w skład oferty ??

  • Nielimitowane zdjęcia
  • Śmieszne Gadżety
  • Dmuchana ścinaka do zdjęć
  • Pomoc Asystenta
  • Księga Gości GRATIS
  • Pendrive ze zdjęciami GRATIS
Pamiątkowe Albumy

Księga Gości

Cóż może być fajniejszego, od przeżywania radosnych emocji jeszcze raz ?? Dlatego u nas niezależnie od wybranego pakietu godzinowego, za każdym razem dostajecie od nas księgę gości. Do księgi gości, możemy wklejać zarówno zdjęcia które są wydrukowane podczas imprezy, jak i wpisywać życzenia lub złote myśli, które chcielibyśmy przekazać organizatorom imprezy. Przy księdze gości ustawimy też kolorowe długopisy, flamastry oraz klej, by ułatwić cały proces jej zapełnienia. 

FotoBudka Cennik

Cennik dotyczy organizacji imprezy w promieniu do 50km od siedziby firmy. Powyżej tej odległości doliczany jest koszt dojazdu, który jest ustalany indywidualnie. 

Jedna Godzina

Mały
600,00 PLN

Dwie Godziny

Standard
700,00 PLN

Trzy Godziny

Premium
800,00 PLN

Dodatkowa Godzina

Ekstra
100,00 PLN

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.