FotoBudka 360

Opis Fotobudki 360

Czym jest FotoBudka 360

FotoBudka 360 jest to najnowsza atrakcja którą możemy wykorzystać zarówno na weselu, 18-stce czy imprezie firmowej. Świetnie sprawdza się również w reklamie,  gdy chcemy  zaprezentować dany produkt jak np suknie ślubne lub po prostu chcemy zrobić ciekawy klip z życzeniami od firmy dla naszych klientów. FotoBudka 360 jest specjalna platformą z obrotowym ramieniem, do którego zamocowany jest telefon. Dzięki aplikacji nagrywamy niepowtarzalne filmy, które w epoce social mediów błyskawicznie jesteśmy w stanie przekazać do tych osób z którymi chcemy się podzielić tym materiałem. 

Szybkie Filmy Które Nikogo Nie Nudzą

FotoBudka 360

Najnowszy Hit na Imprezę

Co w Ofercie ??

  • Platforma z obrotowym ramieniem 360
  • Telefon do nagrywania filmów
  • Śmieszne Gadżety
  • Oświetlenie Studyjne
  • Pomoc Asystenta
  • Dostęp do Galerii Filmów
FotoBudka Inna niż ta którą znasz

FotoBudka 360 to zupełnie nowy rodzaj zabawy

FotoBudka 360 to HIT dla wszystkich tych którzy podążają za aktualnymi trendami. Pojedyncze osoby, pary, lub grupy 3-4 osobowe mogą stanąć na platformie i stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z imprezy. W czasach gdy wszyscy przeglądamy media społecznościowe to właśnie filmy przykuwają 3 razy więcej uwagi. A filmy stworzone przez FotoBudkę 360 dają obraz całych postaci, a nie tylko z jednego kadru. Dodatkowo możemy zwalniać lub przyśpieszać tempo obrazu, co sprawia że taki materiał jest jeszcze bardziej atrakcyjny !! 

FotoBudka 360 Cennik

Cennik dotyczy organizacji imprezy w promieniu do 50km od siedziby firmy. Powyżej tej odległości doliczany jest koszt dojazdu, który jest ustalany indywidualnie. 

Dwie Godziny

Mały
900,00 PLN

Trzy Godziny

Standard
1200,00 PLN

Cztery Godziny

Premium
1500,00 PLN

Dodatkowa Godzina

Ekstra
300,00 PLN

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.