Dj na Wesele | Prowadzenie Wesel

Dj na wesele

Najwyższa jakość

To co mnie wyróżnia jako Dj’a na wesele to, to chęć ciągłego doskonalenia siebie oraz stawiania na najwyższa jakość w każdym elemencie obsługi wesela. Począwszy od tego na jakim sprzęcie pracuje, jak wygląda moje stanowisko, kończąc na indywidualnym podejściu do każdego wesela. Każdego roku inwestuje zarówno w sprzęt i siebie by podążać za aktualnymi trendami obowiązującymi na weselach.  

Dj na wesele | Wodzirej | Konferansjer | Prezenter

Szukasz Dj-a na Wesele?

Sprawię że Wasze Wesele będzie jeszcze lepszą imprezą

Przez ponad 17 lata prowadzenia imprez okolicznościowych, przerabiałem wiele różnych scenariuszy imprezy, dlatego poznając Was i Wasze oczekiwania, staram się  podpowiedzieć i zasugerować rozwiązania, które pomogą i ułatwią organizowanie wielu kwestii. A przez to, że dysponuje profesjonalnym system nagłośnienia, sprawię, że dźwięk nie będzie drażnił tylko umilał zabawę, a światła stworzą niesamowity klimat. 

Zadbam o Atmosferę i włącze do zabawy Twoich gości

Dobra atmosfera na weselu jest jednym z głównych czynników wpływających na odbiór całej imprezy przez Waszych gości. Dlatego wszystkie komentarze i zaproszenia kierowane do gości są z poczuciem humoru, dystansem oraz dobrym smakiem, a dodatkowo w trakcie tańca na parkiecie staram się przeprowadzić różnego rodzaju zabawy integracyjne. 

Będę czuwał nad Organizacją Imprezy

Moja praca nie polega tylko i wyłącznie na graniu, ale także na tym, by ustalony wcześniej harmonogram spinał nam się w czasie. Często rozmawiam z Młoda Parą, że musimy dany element przyśpieszyć lub opóźnić, żeby jak najlepiej wykorzystać czas.  

Zaskoczę Was Wszystkich dobranym repertuarem muzycznym

Muzyka łączy pokolenia i to jest prawda !! Podczas każdej imprezy staram się zagrać zarówno świeże przeboje jak i te, które mają już swoje lata. Ponadto, często podchodzę niestandardowo do wyboru piosenek, które będą odtwarzane na imprezie i często wraz z upływem czasu oraz poznaniem muzycznych gustów bawiących się gości wrzucam zupełnie niestandardowe i nieoczekiwane nagrania by podkręcić atmosferę do granic możliwości. 

Dj na Wesele i Poprawiny

Postaw na DJ-a z doświadczeniem od 2005r.

DJ z otwartą głową na Wasze pomysły! Posiadam dużą bazę zabaw oczepinowych, które możecie dobrać według swojego uznania – pomogę Wam wybrać najlepsze. Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

 

Stawiam na dobrą muzykę, która łączy pokolenia. Sety muzyczne są przemyślane i dopasowane do sytuacji na parkiecie. Podczas imprezy mam dobry kontakt z gośćmi, informuję o jej przebiegu, poszczególnych atrakcjach, znajduję czas na toasty. Wesele prawdopodobnie inne od tych, które widzieliście. Z dużym luzem i stylem.

Moje Propozycje

Czym się jeszcze zajmuję?

 • 01
  Dj na Wesele

  Prowadzenie Wesel

  Więcej
 • 02
  Prowadzenie Imprez Firmowych
 • 03
  Prowadzenie Imprez Okolicznościowych
 • 04
  Dj na Bale i Imprezy Karnawałowe
 • 05
  Dj na 18-nastki i Studniówki
 • 06
  Jestem Wodzirejem, Konferansjerem
Pierwsze Etapy Współpracy

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda ze mną współpraca krok po kroku?

Porównaj moją ofertę jaką otrzymasz w formie .pdf na emaila. Przedstawiam w nim przykładowe pakiety cenowe.

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Potrzebujesz Konsultacji w sprawie zorganizowania Imprezy/Wesela?

Województwa Polsce w których gram lub organizuję imprezy:

Imprezy obsługujemy w takich miastach województwa Wielkopolskiego jak Gniezno, Września, Trzemeszno, Pobiedziska, Swarzędz, Kostrzyn, Kłecko, Wągrowiec, Powidz, Słupca, Nekla, Poznań, Luboń, Kiekrz, Kalisz, Konin, Jarocin, Śrem, Ostrów Wielkopolski, Chodzież czy Piła. Obsługujemy także imprezy w województwie Kujawsko-pomorskim, w takich miastach jak Mogilno, Strzelno, Kruszwica, Żnin, Inowrocław, Włocławek, czy Bydgoszczy.