Dj na Wesele | Prowadzenie Wesel

Dj na wesele

Najwyższa jakość

To co mnie wyróżnia spośród konkurencji, to chęć ciągłego doskonalenia siebie oraz i stawiania na najwyższa jakość w każdym elemencie obsługi wesela. Począwszy od tego na jakim sprzęcie pracuje, jak wygląda moje stanowisko kończąc na indywidualnym podejściu do każdego wesela. Każdego roku inwestuje zarówno w sprzęt i siebie by podążać za aktualnymi trendami obowiązującymi na weselach.  

Dj na wesele | Wodzirej | Konferansjer | Prezenter

Szukasz Dj-a na Wesele?

Sprawię że Wasze Wesele będzie jeszcze lepszą imprezą

Przez ponad 17 lata prowadzenia imprez okolicznościowych, przerabiałem wiele różnych scenariuszy imprezy, dlatego poznając Was i Wasze oczekiwania, staram się  podpowiedzieć i zasugerować rozwiązania, które pomogą i ułatwią organizowanie wielu kwestii. A przez to, że dysponuje profesjonalnym system nagłośnienia, sprawię, że dźwięk nie będzie drażnił tylko umilał zabawę, a światła stworzą niesamowity klimat. 

Zadbam o Atmosferę i włącze do zabawy Twoich gości

Dobra atmosfera na weselu jest jednym z głównych czynników wpływających na odbiór całej imprezy przez Waszych gości. Dlatego wszystkie komentarze i zaproszenia kierowane do gości są z poczuciem humoru, dystansem oraz dobrym smakiem, a dodatkowo w trakcie tańca na parkiecie staram się przeprowadzić różnego rodzaju zabawy integracyjne. 

Będę czuwał nad Organizacją Imprezy

Moja praca nie polega tylko i wyłącznie na graniu, ale także na tym, by ustalony wcześniej harmonogram spinał nam się w czasie. Często rozmawiam z Młoda Parą, że musimy dany element przyśpieszyć lub opóźnić, żeby jak najlepiej wykorzystać czas.  

Zaskoczę Was Wszystkich dobranym repertuarem muzycznym

Muzyka łączy pokolenia i to jest prawda !! Podczas każdej imprezy staram się zagrać zarówno świeże przeboje jak i te, które mają już swoje lata. Ponadto, często podchodzę niestandardowo do wyboru piosenek, które będą odtwarzane na imprezie i często wraz z upływem czasu oraz poznaniem muzycznych gustów bawiących się gości wrzucam zupełnie niestandardowe i nieoczekiwane nagrania by podkręcić atmosferę do granic możliwości. 

Dj na Wesele i Poprawiny

Postaw na DJ-a z doświadczeniem od ponad 17-stu lat

DJ z otwartą głową na Wasze pomysły! Posiadam dużą bazę zabaw oczepinowych, które możecie dobrać według swojego uznania – pomogę Wam wybrać najlepsze. Wesela prowadzę również w roli konferansjera integrując waszych gości. Przekazuje informacje o przebiegu wesela, nie zapominając o tym, że muzyka jest najważniejsza, dlatego też nie będziecie słyszeć długich i nudnych przemówień.

 

Stawiam na dobrą muzykę, która łączy pokolenia. Sety muzyczne są przemyślane i dopasowane do sytuacji na parkiecie. Podczas imprezy mam dobry kontakt z gośćmi, informuję o jej przebiegu, poszczególnych atrakcjach, znajduję czas na toasty. Wesele prawdopodobnie inne od tych, które widzieliście. Z dużym luzem i stylem.

Moje Propozycje

Czym się jeszcze zajmuję?

 • 01
  Dj na Wesele

  Prowadzenie Wesel

  Więcej
 • 02
  Prowadzenie Imprez Firmowych
 • 03
  Prowadzenie Imprez Okolicznościowych
 • 04
  Dj na Bale i Imprezy Karnawałowe
 • 05
  Dj na 18-nastki i Studniówki
 • 06
  Jestem Wodzirejem, Konferansjerem
Pierwsze Etapy Współpracy

Chcesz się dowiedzieć jak wygląda ze mną współpraca krok po kroku?

Porównaj moją ofertę jaką otrzymasz w formie .pdf na emaila. Przedstawiam w nim przykładowe pakiety cenowe.

Co Mnie Wyróżnia?

Wysoki Poziom Zabaw i Konkursów

Prowadzę imprezę według wcześniej wspólnie ustalonego planu

Posiadam Bogaty Repertuar Muzyki różnych Gatunków

Doświadczenie - Zorganizowałem ponad 200 imprez

Pierwsze Spotkanie w celu Konsultacji jest Bezpłatne

Poczucie Humoru i Szeroki Uśmiech

Potrzebujesz Konsultacji w sprawie zorganizowania Imprezy/Wesela?